Klientų aptarnavimas:
+370-663-79911
Screenshot 2021 11 22 at 21.46.53

Uždaroji akcinė bendrovė „EU VERSLAS“ įkurta 1994 m. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – naftos produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba, laivų bunkeriavimas, naftos produktų transportavimas.

Didmeninė prekyba šviesiais naftos produktais (98, 95 markės benzinu, dyzeliniu kuru, žymėtu dyzeliniu kuru ūkininkams, laivams, dyzeliniu kuru skirtu šildymui) vykdoma iš AB „ORLEN Lietuva“ prekybos taškų visoje Lietuvoje, pristatant naftos produktus tiesiogiai pirkėjams: verslo įmonėms, žemės ūkio bendrovėms, degalinėms, gyventojams, ūkininkams, pramoginiams ir žvejybiniams laivams.

Įmonės didmeninės prekybos strategija – plėsti prekybos naftos produktais atstovybių skaičių atsižvelgiant į geografinę jų padėtį. Tai sąlygoja vienas iš objektyvių faktorių – pristatymo operatyvumas. Visoje Lietuvoje kurą pristatome per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo telefonu ar faksu, savo transportu į kliento požemines ir antžemines talpyklas. Kuro kokybė atitinka visus Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos kokybės standartų keliamus reikalavimus.

Pagrindinė įmonės buveinė yra Mažeikių mieste, čia sukoncentruotas valdymo bei techninis personalas. Įmonėje dirba diplomuoti ir patyrę specialistai, kurių dėka jau daugelį metų sėkmingai dirbame rinkoje tiekdami savo klientams aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą.

Mūsų įmonė didelį dėmesį skiria klientams, jų poreikiams bei glaudžiam bendradarbiavimui, kas leidžia palaikyti puikius santykius su klientais, užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą ir kiekvienu atskiru atveju rasti žemiausios kainos sprendimą priimtiną pirkėjui.